SAĞLIKLI YAŞAM MARKALARI LifeClub Platform'da

Türkiye’nin ilk ve tek kişiye özel bütünsel sağlık yönetim ekosistemi olan LifeClub’ın pazar yeri modülü LifeClub Platform, sağlıklı yaşam markalarına ürün ve hizmetlerini geniş kullanıcı kitlesiyle buluşturma fırsatı veriyor.

SAĞLIKLI YAŞAM MARKALARI LifeClub Platform'da
07 Aralık 2023 - 10:52
LifeClub, bireylerin ve kurumların sağlıklı yaşam yolculuklarında kişiye özel rehberlik sunan bir ekosistem. Önleyici tıp yaklaşımı ile bütünsel sağlık yönetimi sunan LifeClub; LifeClub Sağlık, LifeClub Wellness ve LifeClub Platform olmak üzere 3 temel modül ile hizmet veriyor.

 “İyilik, Sağlık” mottosu ile yola çıkan ve bir Acıbadem Sağlık grubu kuruluşu olan LifeClub Sağlık Hizmetleri, uygulama içinde yer alan LifeClub Platform’da sağlıklı yaşam kategorisinde faaliyet gösteren markaların ürünlerini, hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırması ve pazar payını artırmasına olanak sağlıyor. Böylelikle LifeClub, üyelerinin sağlık ve wellness alanında faaliyet gösteren markalara tek bir noktadan erişerek, sağlıklı yaşam ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamasını hedefliyor.

Sağlıklı Yaşam Ürünleri Tek Bir Noktada!

LifeClub Platform’da sağlıklı yaşam ile ilgili farklı kategorilerdeki ürünleri tek bir noktadan kullanıcılara ulaştırdıklarını belirten LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin, “LifeClub, üyelerine sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik etmek için tasarlanan fijital bir ekosistem.  Amacımız, bireylerin ve kurumların sağlıklı yaşam yolculuklarındaki ihtiyaçlarının, Acıbadem Sağlık Grubu’nun yüksek kalite standartları ve güvenilir uzman kadrosunun da gücü ile tek bir noktadan karşılanmasını sağlamak. LifeClub dünyasına adım atmak için uygulamayı indirip ücretsiz üye olmak yeterli.

Üyelerimiz uygulamada yer alan LifeClub Platform modülünden kendi ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı yaşamla ilgili ürün, hizmet ve programları satın alabiliyorlar. Uyku düzenleme programından bağırsak sağlığına, aromaterapi eğitiminden yoga derslerine, cilt bakım ürünlerinden spor kıyafetlerine kadar çok geniş bir yelpazede ve her geçen gün genişleyen bir kapsamla tek noktadan hizmet sunuyoruz. Üstelik harcama yaptıkça kazanılan LifePara ve üyelerimize özel sunulan indirimler, ekonomik olarak da önemli bir avantaj sağlıyor. Bu minvalde portföyümüzü genişletmek ve yeni iş birlikleri kurmak için görüşmelerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Özetle LifeClub; “İyilik, Sağlık” mottosuyla sürdürülebilir sağlıklı yaşam alanında tüm ihtiyaçları bir arada sunuyor.

İş Ortaklarımızı Bekliyoruz

Elif Elkin, LifeClub Platform’un sağlıklı yaşam ürünleri üreten ve bu alanda hizmet sunan markalara büyük avantajlar sağladığının altını çizdi: “İş ortaklarımız, LifeClub’ın sunduğu avantajları doğru pazarlama stratejileri ile birleştirip, uygulamamız üzerinden ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırarak satışlarını artırabiliyor. Ayrıca doğru hedef kitleye ulaşma, çeşitli kampanyalar ile pazarlama avantajları ve güvenilirlik anlamında da iş ortaklarımıza katma değer sağlıyoruz. LifeClub Platform, aynı zamanda markaların kullanıcılarla etkileşimde bulunmaları ve potansiyel müşterilere daha yakından ulaşmaları için bir iletişim aracı. Görüyoruz ki bu sayede markaların müşteri sadakatini ve marka bilinirliğini güçlendirmeye de katkı sağlıyoruz. Bununla birlikte sağlıklı yaşam markaları, platform üzerinden ürünlerini sergileyerek detaylı bir şekilde tanıtabiliyor. Bu da elbette, kullanıcılara ürünler hakkında daha fazla bilgi sağlama ve satın alma kararlarını kolaylaştırma fırsatı sunuyor.

Sonuç olarak, LifeClub Platform, sağlık odaklı markaları bir araya getirerek kullanıcılarla daha yakın bir etkileşim sağlamayı, ürün ve hizmetlerini tanıtmayı ve satışlarını artırmayı hedefliyor. 2024’te iş birliklerimizi artırarak birçok markayı LifeClub Platform vasıtasıyla tek noktadan üyelerimizle buluşturacağız.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum