DENİZLİ EĞİTİM GÜCÜ SENDİKASI İFTARDA BULUŞTU

  Eğitim Gücü Sendikası Denizli şubesi 2 Nisan’da iftarda buluştu. Çamlık Beyaz Cafede düzenlenen iftar yemeğine Sendikanın il- ilçe yönetim kurullarının tam kadro katılırken, üyeleri de yoğun ilgi ve katılım gösterdi. 

  DENİZLİ EĞİTİM GÜCÜ SENDİKASI İFTARDA BULUŞTU
  03 Nisan 2024 - 12:46
  Denizli Eğitim Gücü Sen Başkanı Osman Dağlı programda yaptığı konuşmada; Eğitim Gücü Sendikası olarak apolitik bir duruşla, hiçbir oluşuma bağlı olmaksızın sahaya çıkışının ikinci yılında Türkiye’nin 6. büyük eğitim sendikası olduklarını ifade etti. Hukuktan aldıkları güç ile sadece eğitim ve eğitim çalışanlarının daha iyi noktalara gelmesi için verdikleri mücadelenin sahada ciddi bir teveccüh gördüğünü ve üye sayısı konusunda sürekli bir artış yaşadıklarını belirtti. %1 ve %2 sendikal baraj engeline rağmen üye sayısı azalmayan aksine artan tek sendika olduklarını söyleyerek bu süreçte kendilerine inanan üyelerine teşekkür etti. 
  Programda basın çalışmaları konusunda üyelere basın brifingi veren Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gülay ÇETKİN; kuruldukları günden bu yana sahanın sesi olmaya çalıştıklarını ve bu sesi en üst mercilere kadar ulaştırma gayreti içinde olduklarını söyledi. Basın açısından Denizli ve ülke genelinde gündem olan her konuya basın olarak değindiklerini belirtti. Sahada haksızlığa uğrayan, mobbinge maruz kalan herkesin en gür sesi olduklarını ifade etti. Denizli genelinde basında en çok ses yükselten sendika olduklarını vurgulayarak her türlü engele rağmen mücadeleye devam edeceklerini, hukukun gücünün kendilerine kafi geleceğini söyledi. 
  Üyelerin de söz alıp sendikanın kendileri için yaptıkları çalışmaları ifade ettikleri program, motivasyon artırmanın yanı sıra bilgi alışverişi açsından da son derece verimli geçti
   

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum