• Reklam

ACI HABER KAYSERİ'DE POLİS MEMURU ŞEHİT OLDU

Kayseri'de görev yaptığı sırada çıkan bir kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden ve meydana gelen arbedede yaralanan Polis Memuru Murat Akpınar şehit oldu. Şehidin cenazesi bugün Hulusi Akar Camiande kılınacak. 

ACI HABER KAYSERİ'DE POLİS MEMURU ŞEHİT OLDU
17 Eylül 2023 - 12:18
Kayseri'de görev yaptığı sırada çıkan bir kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden ve meydana gelen arbedede yaralanan Polis Memuru Murat Akpınar şehit oldu. Şehidin cenazesi bugün Hulusi Akar Camiande kılınacak. Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de bugün sosyal medya hesabından şehit polis için paylaşımda bulundu. Vali Çİçek'in paylaşımı ise şöyle:

"Şehidimiz var... 13.08.2023 tarihinde emniyet haber merkezinden gelen kavga olay anonsunu duyar duymaz olay yerine intikal eden kahraman polis memurumuz Murat Akpınar olaya müdahale esnasında taraflardan birinin pompalı tüfekle ateş etmesi sonucu ağır yaralanmıştı. Bir aydır hastanede tedavi görmekteydi. Bugün gece saatlerinde polisimiz tedavi gördüğü hastanede tüm uğraşlara rağmen kurtarılamayarak Hakk'a yürüdü. Şehidimizin yakınlarının, Kayseri'mizin ve milletimizin başı sağ olsun."

Haber: AYAKLIGASTE.CO

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum