​​​​​​​Erva Spor Okulları Projesi ile 20 mahallede 20 spor okulu açıldı

  Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'in üzerinde durduğu Erva Spor Okulları Projesi Kayseri'de çığ gibi büyüyor. Kayseri Valisi Gökmen Çiçek projede son durumu sosyal medya hesabından paylaştı.

  ​​​​​​​Erva Spor Okulları Projesi ile 20 mahallede 20 spor okulu açıldı
  25 Mart 2024 - 09:34
  Erva Spor Okulları Projesi ile 20 mahallede 20 spor okulu açıldı 4 taneside yakında açılıyor

  Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'in üzerinde durduğu Erva Spor Okulları Projesi Kayseri'de çığ gibi büyüyor. Kayseri Valisi Gökmen Çiçek projede son durumu sosyal medya hesabından paylaştı. 20 mahallede 20 spor okulu açıldığını paylaşan vali Çiçek 4 tanesinin de açılışa hazır hale getirildiğini duyurdu.   İşte Erva Spor Okulları Projesinde son durum ve Vali Gökmen Çiçek'in o paylaşımı:

  Erva Spor Okulları Projesi… 

  Kayseri’nin her ilçesine ve her Mahallesi’ne Spor Okullari açarak gençlerimizi sporla buluşturuyoruz.

  Şu ana kadar 20 mahallede 20 Spor okulu açtık, 4 ilçeye ve 4 mahallemize açacağımız spor okullarının tadilatları bitirdik ve açılışa hazır hale getirdik. Böylece toplam 28 Spor Okulu sayısına şimdiden ulaştık.

  Bu projeyle amacımız bütün spor okullarımızın Resmî Kurumlar’ımız,  Sivil Toplum Kuruluşları’mız ve Müteşebbis oluşumlarla ilişkilendirerek kulüpleştirmek. Gençlerimizi lisanslı sporcular haline getirerek geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek…

  Açılan Spor Okullarımız ve açıldıkları mahallerimizi gösteren listemiz artarak devam edecek…

  Sporun Yıldızları Erva Spor Okulları…  Haber: Mustafa DURAN / AYAKLIGASTE.COM 
   

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum