ERCİYES ANADOLU HOLDİNG CEO'SU ERTEKİN'DEN DİKKAT ÇEKEN KAYSERİSPOR PAYLAŞIMI!

Kayserispor'da transfer tahtası açıldı. Bu aşamada Kayserispor'un sponsorlarından olan Erciyes Anadolu Holding bünyesindeki şirketlerin katkısı yine büyük oldu. Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG CEO'SU ERTEKİN'DEN DİKKAT ÇEKEN KAYSERİSPOR PAYLAŞIMI!
08 Şubat 2024 - 15:10 - Güncelleme: 08 Şubat 2024 - 16:15
KAYSERİSPOR'DA TAHTA AÇILDI AÇIKLAMA CEO ALPASLAN BAKİ ERTEKİN'DEN GELDİ

Kayserispor'da transfer tahtası açıldı. Bu aşamada Kayserispor'un sponsorlarından olan Erciyes Anadolu Holding bünyesindeki şirketlerin  katkısı yine  büyük oldu. Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Alpaslan Baki Ertekin,  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada holding şirketlerin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtasının yeniden açıldığını duyurdu.
İşte Ertekin'in o paylaşamı:

Mondihome Kayserisporumuzun sezon başında kapalı olan transfer tahtası içinde holding şirketlerimizin de olduğu sponsorlarımızın desteği ile sezon başında açılmış arkasından tekrar kapanmıştı. Şimdi yeniden yine holding şirketlerimizin de olduğu sponsorların desteği ile transfer tahtası tekrar açıldı. Tahta açıldıktan sonra ilk maç 12 Şubat Pazartesi Beşiktaş ile. Transfer tahtasının açılmasında büyük emeği olan 
@storishcom 
 X hesabını ve 
@storishcom
 Instagram hesabını birlikte takibe alan 3 kişiyi çekilişle Mondihome ve Storish’in davetlisi olarak Erciyes Anadolu Holding locasında ağırlayacağız. Çekiliş sonuçları Storish’in  X ve Instagram hesaplarında duyurulacak.

Haber: Mustafa DURAN / AYAKLIGASTE.COM 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum