DEVA Partisi Kocasinan Belediyesi Başkan adayı Kadir Türkmen, Azim Deniz'e yapılan saldırıyı kınadı

  DEVA Partisi Kocasinan Belediyesi Başkan Adayı Kadir Türkmen, sabah saatlerinde evinin önünde silahla yaralanan Gazeteci Azim Deniz’e yapılan saldırıyı kınadı.

  DEVA Partisi Kocasinan Belediyesi Başkan adayı Kadir Türkmen, Azim Deniz'e yapılan saldırıyı kınadı
  05 Şubat 2024 - 11:40 - Güncelleme: 05 Şubat 2024 - 11:44
  Basın Mensuplarının kamuoyunu doğru bilgilendirmek için çaba sarf ettiğini ifade eden DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, “Gazeteciler gecesini gündüzüne katarak vatandaşların doğru bilgiye ulaşması için çaba harcayan insanlardır. Şüphesiz ki, basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyu ile paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir” dedi.

  Türkmen, bu önemli görevi yerine getiren basın mensuplarına her platformda yapılan saldırıları kınadığının altını çizerek, “Bu gün sabah Gazeteci Azim Deniz evinden çıkarak işine giderken silahlı saldırıya uğradı. Bu saldırı sonrasında yaralanan Azim Deniz’in sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenmek bizi sevindirdi. Bu menfur saldırıyı kınıyor, Kayseri’deki tüm basın camiasına ve Azim Deniz’in ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

  FACEBOOK YORUMLAR

  YORUMLAR

  • 0 Yorum