DEVA PARTİLİ KADİR TÜRKMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

DEVA PARTİSİ Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen bugün düzenlediği basın toplantısında adaylığını resmen açıklada. Kadir Türkmen, ""Bugün burada, hem sizlerle tanışma hem de Kocasinan Belediye Başkanlığı adaylığımı sizlere duyurma heyecanını yaşıyorum." dedi.

DEVA PARTİLİ KADİR TÜRKMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
06 Şubat 2024 - 11:02
DEVA PARTİSİ Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen bugün düzenlediği basın toplantısında adaylığını resmen açıklada. Kadir Türkmen, ""Bugün burada, hem sizlerle tanışma hem de Kocasinan Belediye Başkanlığı adaylığımı sizlere duyurma heyecanını yaşıyorum." dedi.Kadir Türkmen açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


Sözlerime, geçtiğimiz yıl ülkemizi yasa boğan ve 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden 53 bin vatandaşımızı rahmetle anarak başlamak istiyorum. Hastanelerde halen tedavi görenlere de acil şifalar diliyorum.

Ayrıca, geçtiğimiz gün evinden çıkarken silahlı saldırıya uğrayan meslektaşınız Azim Deniz'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu menfur saldırıyı kınıyor ve gazetecilere yönelik böylesi çirkin saldırıların kabul edilemez olduğunu bildiriyorum. Öğrendiğim kadarıyla saldırıyı gerçekleştiren şahıs yakalanmış ve adli mercilere teslim edilmiş. Gereken cezayı alacağına inanıyorum.Kocasinan Belediye Başkanlığına aday olmamdaki temel sebep, Kocasinan'da artan adaletsizlik ve eşitsizliktir. Adı ADALET ile başlayan parti, Kocasinan'ı adaletsizce yönetmekte ve eşitlik ilkesine aykırı bir hizmet anlayışı ile kırsal bölgeleri ve bazı mahalleleri ötekileştirmektedir. Ben bu adaletsizliğe karşı DEVA olmak için yola çıktım.

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı olarak, Kocasinan'da:

Adaleti ve eşitliği tesis etmek,
Kırsal bölgeleri ve mahalleleri kalkındırmak,
Şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı oluşturmak,
Kocasinan'ı tüm hemşehrilerimiz için daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacağım.
Bu yolda siz değerli basın mensuplarının desteğini bekliyorum.

Sizleri sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Kadir Türkmen DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum