Reklam

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İSMAİL ÖZDEMİR ANKETİ YORUMLADI

MHP i Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, anket sonuçlarını yorumladı. Özdemir, , “Biz meydanlarda milletimizin MHP’ye Cumhur İttifakına olan teveccühünü gözlemleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İSMAİL ÖZDEMİR ANKETİ YORUMLADI
18 Eylül 2022 - 10:34
Tüm Kayseri halkını bugün yapılacak olan büyük mitinge davet eden Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, “18 Eylül’de Kayseri İl Teşkilatımız daha önceden genel merkezimiz tarafından ilan edilen miting programımız çerçevesinde önemli bir programa inşallah ev sahipliği yapacaktır. Sayın Genel Başkanımızın teşrifleriyle düzenlenecek olan miting programı için Kayseri tabiri yerindeyse seferber olmuştur. Zaman zaman fırsat buldukça sahadaki çalışmalara teşkilatımız ile birlikte omuz omuza sorumluluk üslendik. Kayserili hemşerilerimizi gördüğümüz bu mitingimizle alakalı yüksek heyecan bizi daha da fazla şevklendirmiştir. Gözlemlediğimiz odur ki Kayseri Allah izin verirse Pazar günü belki de demokrasi tarihimizde sadece Kayseri’nin değil Türkiye’nin gördüğü en kalabalık ve en geniş kapsamlı mitinge ev sahipliği yapacaktır” dedi. 

MHP ANKET YAPTIRMIYOR

Bir soruya cevap veren İsmail Özdemir  Özdemir, “Mitinglere kimin ne kadar katılım gösterdiğiyle alakalı husus daha çok güvenlik güçleri ve kolluk kuvvetlerinin tespiti sonucunda yapılıyor. Dolayısıyla diğer illerde olduğu gibi Kayseri’de de bu neticeyi beklemek lazım. Milliyetçi Hareket Partisi herhangi bir anket yaptırmıyor. Biz meydanlarda milletimizin MHP’ye, Cumhur İttifakı’na olan teveccühünü gözlemleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

40 GÜNDÜR MİTİNG İÇİN HAZIRLANIYORUZ

Toplantıda konuşan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise, “  Türk dünyasının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok kıymetli lideri Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’yi şehrimizde ağırlamaktan büyük bir onur duyacağız. Yaklaşık 40 gündür sahada bütün teşkilatlarımızla birlikte il başkanlığımızın öncülüğünde çalışıyoruz. Ve tarihi bir miting yapacağımıza özellikle inanıyor ve bütün Kayserili hemşerilerimizi mitinge davet ediyoruz” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum