MELİKGAZİ HASTENESİ'NDEN DEPREMDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİLERE PSİKOLOJİK DESTEK

Özel Melikgazi Hastanesi depremden etkilenen öğrencilere psikiyatri desteği vermeye başladı. Melikgazi Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Mutlu Karakuş, Mehmet Bukem Somtaş İlköğretim okulunda deprem psikolojisi hakkında eğitim verildi.

MELİKGAZİ HASTENESİ'NDEN DEPREMDEN ETKİLENEN ÖĞRENCİLERE PSİKOLOJİK DESTEK
23 Şubat 2023 - 15:07
Özel Melikgazi Hastanesi depremden etkilenen öğrencilere psikiyatri desteği vermeye başladı. Melikgazi Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Mutlu Karakuş, Mehmet Bukem Somtaş İlköğretim okulunda deprem psikolojisi hakkında eğitim verildi.Konuyla ilgili açıklama yapan Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Demirel, deprem felaketi nedeniyle ilimize gelen depremzede çocuklara ücretsiz psikolojik destek seansları yapıldığını söyledi. Mustafa Demirel şunları söyledi.

"Melikgazi Hastanesi olarak Kayseri'deki devlet ve özel okullarda depremlerden etkilenen çocuklara, psikiyatri uzmanımız Mutlu Karakuş hocamız tarafından tarafından psikolojik destek ve deprem konusu hakkında eğitim verildi. Ayrıca deprem bölgesinden gelen çocuklarımızında buna ihtiyacı var hastanemizede geiyor. Onlara da yine ücretsiz olarak tedavi seansları yapılmakta. Haber. Mustafa DURAN / AYAKLIGASTE.COM 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum