VAMPİR!  KAN EMMEYE DOYMUYOR
Tüm dünyanın ve insanlığın gözü önünde Gazze ve Filistin de devam eden ABD, İsrail soykırımı 9. ayında da acımasızca devam ediyor.
Dokuz aydan bu yana vampir İsrail ve ABD insan kanını içmeye doymuyor.
Çatışmaların başladığı 7 Ekim 2023 ten bu yana Gazze ve Filistin de masum, savunmasız, silahsız Müslümanlar üzerine yağdırılan İsrail ve ABD bombaları ile bugüne kadar çocuk, kadın, genç, yaşlı 50 binden fazla Müslüman şehit oldu. Birçoğuna yıkıntılar altında olanlar dahil bir mezar bile nasip olmadı.
Gazze ve Filistin de 9 aydan bu yana İsrail, ABD bombaları altında İslam dünyası dahil tüm dünyanın gözü önünde bir nesil kendi öz vatanlarında acımasızca her türlü vahşetle yok ediliyor. Dünyanın süper devletleri dahil müstekbirleri bu soykırıma engel olma erdemini gösteremiyor.
Müstekbirlerin bu vahşete seyirci kalmalarına karşılık erdemli dünya halkları ABD’den Kanada’ya, İspanya‘dan Almanya’ya, Brezilya'dan Arjantin’e, Türkiye’den Cezayir'e okul kampüslerini, hükümet binalarının önlerini, meydanları, sokakları caddeleri doldurarak eli kanlı İsrail katiline karşı, mazlum Filistin halkının yanında yer aldı. Böylece müstekbir dünya liderlerine inat insanlığın ölmediğini, mazlumların sahipsiz olmadığını dünyaya haykırdılar.
Bizler Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları olarak 
a) Dokuz aydan bu yana acımasızca devam eden Gazze katliamında şehit olan tüm Müslümanlara ve diğer şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
b) Dünyanın dört bir yanında mazlum Filistin halkına destek için meydanları dolduran, tüm erdemli insanlara selam olsun diyoruz.
c) İnsanlığın yüz karası İsrail, ABD saldırılarının sona ermesi için yoğun çaba sarf eden tüm devlet yetkililerine teşekkür ediyoruz.
d) Filistin halkının her halükarda ayakta kalıp hayata tutunması için çaba sarf eden insani yardım kurumlarımıza ve hayırsever halkımıza teşekkür ediyoruz.
e) 16 Haziran Pazar günü başlayacak Mübarek Kurban Bayramının başta Gazze olmak üzere tüm dünyada savaşın sona ermesi, barış ve kardeşliğin hâkim olmasına vesile olmasını diliyor, tüm Müslümanların bayramını tebrik ediyoruz.