Bebeklerin hassas cildi çok çabuk tahriş olabilmektedir. Bu durum da onların yaşam kalitesini olumsuz etkileyebiliyor. Tercih edilen giysilerin kumaşı, kullanılan banyo ürünler kadar bebek çamaşırlarının yıkandığı deterjanları konusunda da çok titiz ve dikkatli davranmak gerekiyor.   

Ekolojik ve vegan temizlik ürünleri ailesi Life by Fakir’in “baby” serisi, bitkisel bazlı aktif madde içeriğiyle bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için özel üretildi. Yüksek performanslı temizlik imkanı sunan Life by Fakir’in hiçbir ürünü insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, boya gibi kimyasallar içermiyor.

Life by Fakir Baby serisinde sıvı çamaşır deterjanı, konsantre çamaşır yumuşatıcısı ve doğal granül sabun yer alıyor. Ürünlerin bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için uygunluğu dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır.

Tüm Bebek Çamaşırlarında Güvenle Kullanılabiliyor

Bitkisel içerikli Life by Fakir Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı, etkili formülüyle bebeğinizin çamaşırlarındaki tüm lekeleri kolayca çıkarabiliyor. Ürün bebek giysilerinin yanı sıra önlük, bornoz gibi çabuk kirlenen çamaşırlarda da güvenle kullanılabiliyor. Zararlı kimyasallar içermeyen Life by Fakir Baby Sıvı Çamaşır Deterjanı ideal ölçülerle kullanıldığında tam 30 yıkama yapabiliyorsunuz. 

Yumuşacık ve Mis Gibi Yapıyor 

Life by Fakir Baby Konsantre Yumuşatıcı, tertemiz içeriği ile bebek giysilerini anne dokunuşu gibi yumuşacık yapıyor. Giysileri yumuşacık ve mis gibi olan bebeklerin yaşam kalitesi yükselirken annelerin de keyfi yerine geliyor. Konsantre yapısıyla ideal kullanımda tam 60 yıkamaya kadar performans gösteriyor. Ürünün üretiminde konsantre olmayan ürünlere göre yüzde 75 daha az su kullanılıyor. Böylece bebeklerin cildi korunurken, doğanın geleceği de garanti altına alınıyor.

%100 Bitkisel İçerikli Doğal Granül Sabun   

Ekolojik ve vegan içerikli Life by Fakir Baby Doğal Granül Sabun, yüzde 100 bitkisel yağlardan üretiliyor. Güçlü formülüyle bebek giysilerini tertemiz yapan ürün, kolayca durulanırken giysilerde leke bırakmıyor. Life by Fakir Doğal Granül Sabunun kusursuz temizliği annelere huzur veriyor.

Ecomark ve vegan sertifikalı Life by Fakir Baby serisi bebeğinizin çamaşırlarını temizleyip yumuşacık yaparken doğanın sürdürülebilirliğine de katkı sağlıyor.