İş. İNSANI KADİR TÜRKMEN 'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI 


 

İş insanı ve DEVA partisi Kocasınan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen  Kurban  Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm müslümanların Kurban Bayramını tebrik etti. 

İş insanı ve DEVA partisi Kocasınan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen   mesajında; bayramların, dargınların barışmasına, kardeşçe kucaklaşmasına, bunun yanında milli ve manevi duyguların zirvede hissedilmesine de vesile olduğunu belirtti. 

Kadir Türkmen  şöyle devam etti:

‘’İslam âlemi olarak, bizleri bir kurban bayramına daha eriştiren Yüce Allah’ımıza sonsuz hamd-ü senalar olsun. Bayramlar ve özellikle bizim bayramlarımız bir tatil olmaktan çok; birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın ziyadeleştiği günlerdir. Hele hele Kurban Bayramı, özellikle kurban vecibesini yerine getiren müminlerin, din kardeşlerini kurban sayesinde hatırlaması bakımından azami önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik ediyor; sevgi, saygı ve kardeşlik içerisinde, ülkemizin, devletimizin, milletimizin ve bayrağımızın daha yükseklere ulaşmasını ve bu bayramın tüm dünya mazlum ve mağdurlarına hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyor, tüm hemşerilerimize hayırlı bayramlar temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Haber: AYAKLIGASTE.COM