AGSYD Kayseri Şubesi Bünyan Belediye Ziyaret
Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği (AGSYD) Kayseri Şubesi, 31 Mart seçimlerinin ardından Bünyan Belediye Başkanlığına seçilen Selahattin Metin’i makamında ziyaret etti. AGSYD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz, yönetim kurulu üyeleri Murat Turp ve Naci Gültekin Şeker tarafından gerçekleştirilen ziyarette Başkan Metin, Bünyan’a yapılacak olan projeler ve hayata geçirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Metin, Şube Başkanı Kaymaz ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı son derece memnun kaldığını belirterek “Bünyan için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 2 buçuk aylık sürede Bünyan için neler yapabiliriz, Bünyan’a neler katabiliriz bunun planlamasını yaparak hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bazı projelerimizin sözleşmeleri imzalandı. Yakında hem açılış hem de temel atma törenlerini aynı anda düzenleyeceğiz. AGSYD Kayseri Şubesi olarak sizlerin ziyareti ise bizleri ayrıca memnun etmiştir” dedi.

Ziyarette konuşan AGSYD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz ise “Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin’i makamında ziyaret ederek çalışmaları ve belediye hizmetleri ile Selahattin Metin Başkanın projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine AGSYD Kayseri Şubesi olarak görevinde başarılar dileriz” açıklamasında bulundu.

AGSYD Kayseri Şubesi, Başkan Metin’e yapılan ziyaret sonrasında Bünyan’da yer alan Dalyan Çiftlik Restaurant’ı da ziyaret ederek, sorumlu müdür Muammer Kaya’dan restaurant çalışmaları ve yeni dönemde yapılacak olan ek tesis hakkında bilgiler aldılar.

 7 ek
  • Gmail tarafından tarandı