ZEKERİYA KARAYOL: İNCESU HALKININ YOĞUN İSTEĞİ İLE ADAY OLDUM

Yeniden Refah Partisi'nin İncesu Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan ilçenin önceki dönem belediye Başkanı Zekeriya Karayol "İncesu halkı çok istedi o yüzten yeniden adayım" dedi.

ZEKERİYA KARAYOL: İNCESU HALKININ YOĞUN İSTEĞİ İLE ADAY OLDUM
17 Ocak 2024 - 15:07 - Güncelleme: 17 Ocak 2024 - 15:32
İncesu Belediye Başkan adayı ise Zekeriya Karayol!

YRP Genel Merkezi İncesu Belediye Başkan adayını ise Zekeriya Karayol olarak açıkladı. YRP Genel Merkezi, İncesu'da daha önce Mustafa İlmek Başkandan önce AK Partili olarak 3 dönem Belediye Başkanlığı yapmış isim Zekeriya Karayol'u aday gösterdi.


Başkan Karayol adaylık sürecinde ilk açıklamasını AYAKLIGASTE.COM' a yaptı. Yeniden Refah Partisi'nin İncesu Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan ilçenin önceki dönem belediye Başkanı Zekeriya Karayol "İncesu halkı çok istedi o yüzten yeniden adayım" dedi.Başkan Zekeriya Karayol konuya ilişkin şu çıklamalarda bulundu:

YEMEDİM YEDİRMEDİM HİZMET İÇİN GELİYORUM

"Kıymetli Hemşehrilerim, 31 Mart 2024 Seçimlerinde Siz Kıymetli İncesu Halkımızın Yoğun Talep ve Teveccühü ile Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adaylığımı Açıklıyorum. Güzel Dilekleriniz İçin Her Birinize Ayrı Ayrı Teşekkür ediyorum.

BİZ BU YOLA İNCESU İÇİN, SİZİN HAKLARINIZI EN İYİ ŞEKİLDE KORUMAK ve SİZE EN GÜZEL HİZMETLERİ YAPMAK İÇİN ÇIKTIK. 
BAŞKANLIK DÖNEMİMDE YEMEDİM, YEDİRMEDİM. TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİM HAKKINI KORUYUP KOLLADIM. ALLAH NASİP EDERSE BU DÖNEMDE DE DEVLETİMİZİN GÜCÜNÜ YANDASA DEĞİL VATANDAŞA HİZMET İÇIN KULLANACAĞIM. SÖZ VERİYORUZ HERŞEY BAMBAŞKA OLACAK...
HERŞEY İNCESU İÇİN... hepinize Saygılar sevgiler Sunuyorum..."

ZEKERİYA KARAYOL KİMDİR?

Zekeriya Karayol, 1957 yılında İncesu' da doğdu. İlk ve orta eğitimini İncesu'da, liseyi Kayseri'de bitirdi. Elektronik Mühendisliği mezunu olan Karayol, çalışma hayatına Çinkur fabrikasında başladı. Askerlik görevini subay olarak yaptıktan sonra Anatamir fabrikası ve Taksan fabrikasında çalıştı.

1990 YILINDA AKSARAY TEDAŞ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

1986 yılında TEK'e geçen Karayol, 1990 yılında Aksaray TEDAŞ Müdürlüğüne atandı. Aksaray TEDAŞ'ta sırası ile Mühendis, Başmühendis, İşletme Müdürü, Teknik Müdür olarak çalıştı. Zekeriya Karayol 3 Dönem AK Parti İncesu Belediye Başkanı olarak görev yaptı. 

Haber: Mustafa DURAN / AYAKLIGASTE.COM

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum