Reklam

YENİDEN REFAH PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI YILDIZ: LGBT YASASI ÇOK YUVALAR YIKTI!

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Genç Osman GÜNDÜZ son günlerde günlerde artan LGBT olayları ile ilgili açıklama yaptı. Gündüz, bu uyum yasasının Türkiye'de çok yuvalar yıktığını söyledi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI YILDIZ: LGBT YASASI ÇOK YUVALAR YIKTI!
23 Haziran 2022 - 09:37
Müslümanların sinir uçlarına dokunan bu tür ahlaksızlıklar

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Genç Osman GÜNDÜZ Osman Gündüz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 Avrupa birliği uyum yasasına istinaden hazırlanan 6284 sayılı yasanın aile içi ve kadına karşı şiddetin önlenmesi ve kamuoyunda İstanbul sözleşmesi olarak da bilinen Avrupa konseyi sözleşmesinin Türkiye'de çok yuvalar yıktı. Sözde ismi Onur Yürüyüşü olan ama aslı ahlaksızlık olan ve Müslümanların sinir uçlarına dokunan bu tür ahlaksızlıkların normalmiş gibi gösterilmesine izin vermeyeceğiz. Kutsallarımıza saldıracak kadar ahlaksız bir topluluk olan LGBT'lilere duyarsız kalan herkes bu yapıyı desteklemiş olur. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkma adına ne yapmamız gerekiyorsa her zaman hazırız. Ben Müslümanım diyen herkes buna müsaade etmemelidir. Hukuki yollarla mücadelesini sürdürmelidir. Bir koyun kesilip bir mahalleye asıldığında kimse karışmadığı takdirde kokusu tüm mahalleyi rahatsız eder. bizim kimsenin yaşam tarzıyla ilgili bir sıkıntımız yoktur, ama bu ahlaksızlıkları kimlerin desteklediğini, bunlara kimlerin müsaade ettiğini çok iyi biliyoruz. Sultan Alparslan Anadolu'ya ahlaksızlar yürüsün diye girmedi. Fatih Sultan Mehmet İstanbul'a ahlaksızlar ürüsün diye fethetmedi. Toprağın altındaki milyonlarca Türk evladı ahlaksızların hürriyeti için şehit olmadı. 
Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Gençlik Kolları olarak Müslüman topraklarında fantezi hayal edenlere müsaade etmeyeceğiz”


 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum