SON DAKİKA: KAYSERİSPOR'UN UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI UÇAK KAYSERİ'YE ZORUNLU İNİŞ YAPTI!

Yarın Deplasmanda oynayacağı  Fenerbahçe maçı için bugün uçakla İstanbul'a hareket eden Kayserispor kafilesini taşıyacak olan uçağa yıldırım çarptı. Uçak Kayseri'ye  tekrar zorunlu iniş yaptı. 

SON DAKİKA: KAYSERİSPOR'UN UÇAĞINA YILDIRIM ÇARPTI UÇAK KAYSERİ'YE ZORUNLU İNİŞ YAPTI!
11 Mayıs 2024 - 19:07 - Güncelleme: 11 Mayıs 2024 - 19:22
Yarın Deplasmanda oynayacağı  Fenerbahçe maçı için bugün uçakla İstanbul'a hareket eden Kayserispor kafilesini taşıyacak olan uçağa yıldırım çarptı. Uçak Kayseri'ye  tekrar zorunlu iniş yaptı. Fenerbahçe ile oynayacağı maç için İstanbul’a hareket etmeye hazırlanan Kayserispor’un uçağına yıldırım isabet etti. Sefer iptal edildi. Kafile, Kayseri’ye zorunlu iniş yaptı.

 Mondihome Kayserispor, Erkilet Havalanı'ndan THY'nin 15.15 uçağıyla maç için İstanbul'a gitmesi için plan yapıldı. Hava şartlarının kötü oluşu nedeniyle 15.15'te kalkması planlanan uçak 17.00'da kalkabildi.

Kalkıştan kısa bir süre sonra uçağa yıldırım isabet etti. Bunun üzerine Kayserispor kafilesini taşıyan uçak güvenlik tedbirleri nedeniyle Erkilet Havalanına zorunlu iniş yaptı. Kafileyi taşıyacak uçak henüz beklemeye devam ediyor.   Basın Sözcüsü Samet Koç açıklama yaptı:

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Samet Koç konuya ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Değerli kamuoyu;
Fenerbahçe takımı ile karşılaşacak Kayserispor'umuzun İstanbul seferini yapan uçağına 2 kez yıldırım isabet etti, Erkilet havalimanına dönen uçakta test süreçleri devam etmektedir. Oyuncularımızın durumu iyi ve kafilemiz havalimanında seferin yeniden düzenlenmesini beklemektedir. Camiamıza büyük geçmiş olsun."  

Haber: Mustafa DURAN/ AYAKLIGASTE.COM 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum