Reklam

SEBATİ ATAMAN'DAN 'SURİYELİLER' ÇIKIŞI

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman Surileliler konusunda açıklama yaptı. Başkan Sebati Ataman açıklamasında şu görüşllere yer verdi:

SEBATİ ATAMAN'DAN 'SURİYELİLER' ÇIKIŞI
28 Mayıs 2022 - 15:48
İYİ Parti İl Başkan Sebati Ataman açıklamasında şu görüşllere yer verdi:

 Suriyeliler sorusundan huzursuz mu oldunuz Sayın Memduh Büyükkılıç?
Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç’a bir vatandaşımız: ‘’Suriyeliler yüzünden çocuklarımız parklara giremiyor.’’ diye bir şikayette bulunuyor. Başkan Büyükkılıç’ın ekibi de eleştirildiklerini fark ederek orada bulunan ve çekim yapan bir televizyon kanalı kameramanına: ‘’Buraları çekmeyin’’ diyerek görüntü almalarına engel oluyor.
Sayın Büyükkılıç;
Suriyeliler meselesinin gündeme gelmesini sürekli engellemeye çalıştığınızı, sorunları sürekli örtbas ettiğinizi biliyoruz. 
Huzur şehri dediğiniz şehrimizde sayıları 150 binlere ulaşan sığınmacılar yüzünden bırakın huzuru çocuklarımız parklarda oynayamaz hala geldi. Hiç Sahabiye’de , Fevzi Çakmak’ta, Eskişehir Bağları’nda ve Küçük Mustafa’da vatandaşın çektiği sıkıntıları dinlediniz mi? Beştepeler piknik alanında artık Türk vatandaşlarının artık piknik yapamadığını biliyor musunuz? Basını engellemekle sorunların üstünün örtüleceğini zannediyorsanız yanılıyorsunuz, sizin görmemekte ısrar ettiğiniz bu sorunları vatandaşımız birebir kendisi yaşıyor. 
Gerek merkezi, gerek yerel yönetimlerinizde basına karşı uyguladığınız sansür, yasak ve baskıcı sisteminize karşı Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dediği gibi ‘’Kahrolsun istibdat, kahrolsun zulüm, yaşasın hürriyet yaşasın adalet, müsavat ve meşveret.’’ diyoruz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum