MHP MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI ENES ERTUĞRUL KALIN: CHP İLÇE BAŞKANI HADDİNİ AŞMIŞTIR

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın  yaptığı açıklamada, "CHP Melikgazi İlçe Başkanı Serhat Yıldırım, dün Pınarbaşı ilçemizde partimiz tarafından yürütülen seçim çalışmalarına ve partimize haddini aşarak eleştiri ve ithamlarda bulunmuştur. " dedi.

MHP MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI ENES ERTUĞRUL KALIN: CHP İLÇE BAŞKANI HADDİNİ AŞMIŞTIR
15 Mayıs 2024 - 11:41
MHP Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın  yaptığı açıklamada,  "CHP Melikgazi İlçe Başkanı Serhat Yıldırım, dün Pınarbaşı ilçemizde partimiz tarafından yürütülen seçim çalışmalarına ve partimize haddini aşarak eleştiri ve ithamlarda bulunmuştur. " dedi.

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın  açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"31 Mart gecesi Pınarbaşı adliyesindeki hırsızlığı tespit eden bir avukat olarak soruyorum; ilçe,il ve sonunda Yüksek Seçim Kurulu’nun oy birliği ile vermiş olduğu seçimlerin iptali kararını bir kez olsun okudunuz mu? Pınarbaşı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruştuma neticesinde adliyenin güvenlik kameraları ile tespiti yapılan ve gece vakti sisteme gitmeden oy çuvallarını adliye dışarısına çıkaran kişilerle ilişkiniz nedir? Milletvekilinizin onlarca şahitin önünde “böyle seçim olmaz,iptal edilmeli” sözlerini sonradan inkar ettiğinde yüzünüz kızardı mı?
Ortada büyük bir hırsızlık varken, Pınarbaşı ilçesinde ki seçim çalışmalarımızı bölücük yaptığımız ithamıyla suç bastıramazsınız, Pınarbaşı’nın gündemini sulandıramazsınız Pınarbaşı’nın aklı selim mert insanlarını kandıramazsınız. 
Seçimden sonra Uzunyayla’da bir tane Avşar bırakmayacağım diyen sizin adayınız değil mi?
Pınarbaşı Çerkez derneklerinin başındakileri kandırarak,Çerkezlerin adayı Deniz Yağan Çerkezlerin tüm oyları Deniz Yağan’a dedirtenler bölücülük yapmış olmuyorlar mı?
Çerkez köylerine gidip, beni Avşarlara mı muhtaç edeceksiniz diye soran sizin adayımız değil mi?
Milliyetçi Hareket Partisi yarım asırdır milletimizin birliği ve dirliği için mücadele ederken ve bu hususu seçim beyannamelerine,şarkılarına,destanlarına yansıtmışken DEM’in yalaması CHP nin milliyetçi söylemlerine çocuklar dahi inanmaz. 
Çaldınız,yakalandınız,yalan söylediniz hiç biri tutmadı şimdi de iftira atıyorsunuz. 
Utanmayacaksınız biliyorum ama buyrun Savcılık dosyasında tespiti yapılan oyların nasıl çalındığının görüntüsüne bakın illaki tanıdıklarız vardır."

Haber: AYAKLIGASTE.COM  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum