• Reklam

KAYSERİ'DE JANDARMA KAÇAKÇILARA GEÇİT VERMİYOR!

Kayseri'ed jandarma ekipleri sigara kaçakçılarına geçit vermiyor Yapılan operasyonda çok sayıda kaçak sigara ele geçirildi.

KAYSERİ'DE JANDARMA KAÇAKÇILARA GEÇİT VERMİYOR!
23 Eylül 2022 - 13:27
Kayseri'ed jandarma ekipleri sigara kaçakçılarına geçit vermiyor  Yapılan operasyonda çok sayıda kaçak sigara ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığı konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı. 
 İlimiz Jandarma Komutanlığınca kaçak sigara, kaçak makaron ve tütün satışı yapan şahıslara yönelik yapılan istihbari çalışmalar kapsamında; Şüpheli (S.Ç.) isimli şahsın Osmangazi Mah. Kocasinan/Kayseri adresinde kaçak makaron, kaçak tütün ve tütün mamulleri imalat ve satışını yaptığı yönünde bilgiler elde edilmiştir. Konu ile ilgili Kayseri Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş olup, alınan talimatlar doğrultusunda şahsın ikametinde ve eklentilerinde 21.09.2022 tarihinde yapılan aramada; (9600) adet bandrolsüz içerisine kaçak tütün basılmış dolu makaron, (32) kg bandrolsüz kıyılmış tütün, (74800) adet bandrolsüz boş makaron, (3800) adet kilitli boş poşet, (1) adet 50’lik hava kompresörü, (1) adet dijital kompresörlü tütün basma makinesi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemelerin piyasa fiyatının yaklaşık olarak (77.500) TL olduğu tespit edilmiş olup şüpheli (S.Ç.) gözaltına alınmıştır.

    Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan operasyonlar, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir.

      Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum