Reklam

DEVA PARTİSİ MAVİ YELEKLİLER ETKİNLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Metin Özkaya: Deva partisinin anlayışını , parti programlarını ve Genel Başkanımız sayın Ali Babacan ın vizyonunu esnafımıza ve vatandaşlarımıza anlattık derinleşen ekonomik kriz her alanda kendini hissettiriyor " dedi.

DEVA PARTİSİ MAVİ YELEKLİLER ETKİNLİĞİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.
04 Aralık 2022 - 12:10
Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Sayın Metin Özkaya: Deva partisinin anlayışını , parti programlarını ve Genel Başkanımız sayın Ali Babacan ın vizyonunu esnafımıza ve vatandaşlarımıza anlattık derinleşen ekonomik kriz her alanda kendini hissettiriyor " dedi. Metin Özkaya, şöyle devam etti: "vatandaşlarımız geçim sıkıntısı çektiğini, esnafımız satışlarının çok düştüğünü ve sattığı malı yerine koyamamaktan elektrik,su faturalarını dahi ödemekte zorlandıklarını dile getiriyor, gençlerimiz iş bulamamaktan şikayetçi Deva Partisi olarak daima milletimizin yanındayız.

Deva Partisi Kayseri İl Başkanlığı olarak; Demokrasi ve Atılım partisi ile bütünleşen, rengini de logosundan alan Mavi yelekliler etkinliği ile Kayseri nin her yerinde gün geçtikçe yayılmaya devam ediyoruz. Vatandaşımız ve esnafımız derdini anlattıkça çözümlerin Deva Partisi ile nasıl sona ereceğini dile getiriyoruz. Tüm esnafımızın ve vatandaşlarımızın Deva Partisine ve Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’a göstermiş olduğu teveccühten dolayı çok teşekkür ederiz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum