Reklam

BAŞKAN İLMEK ÜZÜM FESTİVALİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

İncesu hafta sonunda gerçekleştirilecek olan üzüm festivaline hazırlanıyor. İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, festival öncesi İncesu Marina'da gerçekleştirdiği basın toplantısında festival ile ilgili açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN İLMEK ÜZÜM FESTİVALİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
13 Eylül 2022 - 17:26 - Güncelleme: 13 Eylül 2022 - 18:22
İncesu hafta sonunda gerçekleştirilecek olan üzüm festivaline hazırlanıyor. İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, festival öncesi İncesu Marina'da gerçekleştirdiği basın toplantısında festival ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çok sayıda gazetecilin takip ettiği basın toplantısında konuşan Başkan İlmek, "Bu yıl 27. sini gerçekleştireceğimiz Kültür ve Turizm Üzüm Festivali hazırlıklarımız tamamlandı. 16 ve 17 eylül Cumartesi pazar günü iki gün şeklinde gerçekleştilecek olan festivalimizin ilk gününde Kıraç ikinci gününde ise Zara konserleri olacak. Öncelikle festivalimize bütün Kayseri halkını bekliyoruz. İncesu bilindiği üzere üzümü ile meşhur bil ilçemiz İncesu'da yılda yaklaşık 150 bin ton üzüm üretiliyor. Ve ilçemizde yapılan pekmez Türkiye'de adeta 1 numara diyebiliriz. tüm halkımızı bekliyoruz" dedi. 

Başkan Mustafa İlmek, üzüm festivalinin yanısıra  belediye yatırımları hakkında da  yerel ve ulusal medya temsilcilerini bilgilendirdi.Haber: Mustafa DURAN / AYAKLIGASTE.COM 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum